OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom v Zdravstvenem domu Ajdovščina

• 01.10.2022

Ker ugotavljamo, da kljub vzpostavljenim varovalnim mehanizmom, elektronska pošta postaja vse bolj »onesnažena« z raznimi neželenimi sporočili, ki predstavljajo varnostno grožnjo, smo se odločili, da vso elektronsko komunikacijo s pacienti popolnoma usmerimo na uporabo spletne rešitve doZdravnika.

Spletna rešitev doZdravnika je preizkušen način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikom. Omogoča vam, da na varen način kadarkoli v dnevu, tudi izven uradnih ur ambulante, sami naročite podaljšanje recepta, napotnice, bolniškega staleža ali osebnemu zdravniku pošljejo sporočilo (tudi s priponko). Spletna rešitev sicer omogoča tudi naročilo na pregled pri osebnem zdravniku, vendar je ta funkcionalnost trenutno izključena.

Če pri aktivaciji spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč, pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

Opozorilo: Tudi v primeru, ko je vaš osebni zdravnik odsoten, sporočila ali naročila v spletni rešitvi doZdravnika pošljite njemu, obravnaval pa jih bo nadomestni zdravnik.

Zdravstveni dom Ajdovščina