Arhiv obvestil

Priprava na porod in starševstvo

• 29.01.2024
  • Vabim vaju na tečaj

Šola za bodoče starše - Priprava na porod in starševstvo
    za obdobje februar-marec 2024.

Zaradi lažje organizacije je zaželjena potrditev udeležbe na  tel. št. 05 36 93 125
    ali e-mail zenski (pika) dispanzer (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Lep pozdrav v pričakovanju bližnjega snidenja!

Cepljenje proti COVID-19 med 7.2. in 11.2.2022

• 04.02.2022

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

POSEBNO OBVESTILO - PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE

• 02.02.2022

zaradi velikega števila okužb, posledično zelo povečanega obsega obravnav, in zahtevne kadrovske situacije, se v Zdravstvenem domu Ajdovščina soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in drugih služb.

Zato vas vljudno prosimo, da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za težja bolezenska stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev.

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 31.01.2022

v ZD Ajdovščina od ponedeljka, 21. 2. 2022, izvajamo hitre antigenske teste (HAT) pri pacientih s simptomi bolezni COVID-19.

Na testiranje se je potrebno naročiti preko ambulante osebnega zdravnika.

V ponedeljek, 21. 2. 2022, bo testiranje potekalo od 7.00 do 10.00, morebitne spremembe urnika v naslednjih dneh pa bodo objavljene.

Testiranje se izvaja v COVID vstopni točki. Dostop je za zdravstvenim domom, mimo banke NKBM.

Ekipa ZD Ajdovščina

Cepljenje proti COVID-19 med 31.1. in 4.2.2022

• 21.01.2022

PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE IN UPOŠTEVANJE TERMINOV

• 18.01.2022

zaradi izjemnega povečanja okužb in posledično velikega števila PCR testiranj, se soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in odvzemov brisov za PCR testiranje.

Zato se vas prosimo:

- da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za nujna stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev,

- da na odvzem brisa za PCR pridete ob terminu, ki ste ga prejeli z SMS vabilom.

Hvala za vaše razumevanje.

Direktor:

mag. Egon Stopar