OPOZORILO O UPORABI ZAŠČITNE MASKE !

v primeru, da imate znake prehladnega obolenja, je obvezno nošenje zaščitne maske.

Arhiv obvestil

Priprava na porod in starševstvo

• 29.01.2024
  • Vabim vaju na tečaj

Šola za bodoče starše - Priprava na porod in starševstvo
    za obdobje februar-marec 2024.

Zaradi lažje organizacije je zaželjena potrditev udeležbe na  tel. št. 05 36 93 125
    ali e-mail zenski (pika) dispanzer (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Lep pozdrav v pričakovanju bližnjega snidenja!

Cepljenje proti sezonski gripi in COVID-19

• 10.10.2023

V zdravstvenem domu Ajdovščina bomo pričeli s cepljenjem proti sezonski gripi v torek 10.10.2023.

Za cepljenje proti gripi se je potrebno naročiti od ponedeljka do petka od 7.00 do 20.00, osebno na informacijskem pultu ali po telefonu 05 36 93 000. Ob naročilu pacienti prejmejo termin za cepljenje. Cepljenje poteka v ambulantah družinske medicine glede na izbranega osebnega zdravnika.

Cepljenje proti COVID-19 poteka 1x tedensko.

E-komunikacija s spletno rešitvijo doZdravnika

• 25.07.2023

Spletna rešitev doZdravnika je preizkušen način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikom. Omogoča vam, da na varen način kadarkoli v toku delovnega dneva, tudi izven uradnih ur ambulante, sami naročite podaljšanje recepta, napotnice, bolniškega staleža ali osebnemu zdravniku pošljejo sporočilo (tudi s priponko). Spletna rešitev sicer omogoča tudi naročilo na pregled pri osebnem zdravniku, vendar je ta funkcionalnost trenutno izključena.

Cepljenje proti COVID-19 med 7.2. in 11.2.2022

• 04.02.2022

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Cepljenje bomo izvajali v naslednjih terminih:

POSEBNO OBVESTILO - PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE

• 02.02.2022

zaradi velikega števila okužb, posledično zelo povečanega obsega obravnav, in zahtevne kadrovske situacije, se v Zdravstvenem domu Ajdovščina soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in drugih služb.

Zato vas vljudno prosimo, da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za težja bolezenska stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev.

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 31.01.2022

v ZD Ajdovščina od ponedeljka, 21. 2. 2022, izvajamo hitre antigenske teste (HAT) pri pacientih s simptomi bolezni COVID-19.

Na testiranje se je potrebno naročiti preko ambulante osebnega zdravnika.

V ponedeljek, 21. 2. 2022, bo testiranje potekalo od 7.00 do 10.00, morebitne spremembe urnika v naslednjih dneh pa bodo objavljene.

Testiranje se izvaja v COVID vstopni točki. Dostop je za zdravstvenim domom, mimo banke NKBM.

Ekipa ZD Ajdovščina

Cepljenje proti COVID-19 med 31.1. in 4.2.2022

• 21.01.2022

Cepljenje bomo izvajali v naslednjih terminih:

PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE IN UPOŠTEVANJE TERMINOV

• 18.01.2022

zaradi izjemnega povečanja okužb in posledično velikega števila PCR testiranj, se soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in odvzemov brisov za PCR testiranje.

Zato se vas prosimo:

- da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za nujna stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev,

- da na odvzem brisa za PCR pridete ob terminu, ki ste ga prejeli z SMS vabilom.

Hvala za vaše razumevanje.

Direktor:

mag. Egon Stopar