OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

Obisk ministra za zdravje

• 22.12.2021

Danes, 22.12.2021, je med 9.30 in 10.30, naš zdravstveni dom obiskal Janez Poklukar, minister za zdravje. Seznanil se je s potekom cepljenja v našem cepilnem centru in z organizacijo cepljenja otrok, ki ga izvajamo v otroško šolskem dispanzerju. Na kratkem sestanku smo ga seznanili s številnimi izzivi, predvsem kadrovskimi, s katerimi se dnevno soočamo.

Ministru smo se zahvalili za vso pomoč in mu hkrati obljubili vso podporo pri njegovih prizadevanjih za ureditev javnega zdravstvenega sistema, posebej primarnega zdravstva.

Minister je vsem zaposlenim in našim družinam zaželel mirne in lepe praznike ter da bi v letu 2022 premagali COVID in spet zaživeli karseda normalno življenje.