Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

Obisk ministra za zdravje

• 22.12.2021

Danes, 22.12.2021, je med 9.30 in 10.30, naš zdravstveni dom obiskal Janez Poklukar, minister za zdravje. Seznanil se je s potekom cepljenja v našem cepilnem centru in z organizacijo cepljenja otrok, ki ga izvajamo v otroško šolskem dispanzerju. Na kratkem sestanku smo ga seznanili s številnimi izzivi, predvsem kadrovskimi, s katerimi se dnevno soočamo.

Ministru smo se zahvalili za vso pomoč in mu hkrati obljubili vso podporo pri njegovih prizadevanjih za ureditev javnega zdravstvenega sistema, posebej primarnega zdravstva.

Minister je vsem zaposlenim in našim družinam zaželel mirne in lepe praznike ter da bi v letu 2022 premagali COVID in spet zaživeli karseda normalno življenje.