Zdravstveni dom Ajdovščina
Tel.:  05 36-93-000
Fax: 05 36-93-150

Arhiv obvestil

Le mesec dni po podobnem dogodku v Ajdovščini se je v novembru 2011 zgodil DAN ZDRAVJA tudi v Vipavi. Prireditev je bila organizirana pod okriljem Občine Vipava, Zavoda za zdravstveno varstvo Nova Gorica in Zdravstvenega doma Ajdovščina.

Zdravstveni dom Ajdovščina je v okviru službe za Splošno zdravstveno vzgojo v četrtek, 27. oktobra podaril svojim občankam in občanom popoldne z bogato ponudbo preverjanja svojega zdravstvenega stanja in strokovnimi nasveti za izboljšanje le-tega.

Zdravstveni dom Ajdovščina
Zobozdravstvena vzgoja in preventiva

RADI JEMO – TEKMOVANJE ZA ZDRAV IN REDEN ZAJTRK
V ŠOLSKEM LETU 2010/2011

Tudi v letošnjem šolskem letu smo povabili učitelje in učence tretjih razredov ter njihove starše k sodelovanju k Tekmovanju za zdrav in reden zajtrk. Namen tega tekmovanja je, da otroke naučimo redno in zdravo zajtrkovati ter spodbujati njihovo odgovornost za lastno zdravje in njihovo samostojnost.

Tekmovanje učencev vseh osnovnih šol in CIRIUSA Vipava na področju občin Ajdovščina in Vipava se vsako leto v maju zaključi s prireditvijo ali nagradnim izletom.