doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

Arhiv obvestil

Zdrav in reden zajtrk 2011

• 15.06.2011
  • Zdravstveni dom Ajdovščina
    Zobozdravstvena vzgoja in preventiva

RADI JEMO – TEKMOVANJE ZA ZDRAV IN REDEN ZAJTRK
    V ŠOLSKEM LETU 2010/2011

Tudi v letošnjem šolskem letu smo povabili učitelje in učence tretjih razredov ter njihove starše k sodelovanju k Tekmovanju za zdrav in reden zajtrk. Namen tega tekmovanja je, da otroke naučimo redno in zdravo zajtrkovati ter spodbujati njihovo odgovornost za lastno zdravje in njihovo samostojnost.