Arhiv obvestil

• 20.12.2019
  • Spoštovani,

Obveščamo vas, da so dne 24.12.2019 in 31.12.2019 ambulante v popoldanskem času zaprte. Za nujne primere se oglasite v službi nujne medicinske pomoči ZD Ajdovščina.

Priprava na porod in starševstvo

• 20.12.2019
  • Vabim vaju na tečaj

Šola za bodoče starše - Priprava na porod in starševstvo
    za obdobje januar - februar 2020.

Zaradi lažje organizacije je zaželjena potrditev udeležbe na  tel. št. 05 36 93 125
    ali e-mail zenski (pika) dispanzer (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Lep pozdrav v pričakovanju bližnjega snidenja!

Priprava na porod in starševstvo

• 29.10.2019
  • Vabim vaju na tečaj

Šola za bodoče starše - Priprava na porod in starševstvo
    za obdobje november - december 2019.

ali e-mail zenski (pika) dispanzer (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Lep pozdrav v pričakovanju bližnjega snidenja!

OBVESTILO O CEPLJENJU PROTI SEZONSKI GRIPI 2019/2020

• 24.10.2019
  • Gripa predstavlja veliko grožnjo za javno zdravje in ima velik vpliv na obolevnost in umrljivost. Cepljenje proti gripi je še zlasti priporočljivo za kronične bolnike, starejše osebe, majhne otroke (od 6 mesecev do 2 let starosti), nosečnice ter za ekstremno debele (ITM ≥40). Cepljenje je priporočljivo tudi za osebe, ki so pri svojem delu izpostavljene nevarnosti okužbe ali pri delu lahko prenesejo okužbo na druge osebe, še posebno to velja za zdravstvene delavce in sodelavce ter druge nujne službe.

Naročanje na pregled pri osebnem zdravniku preko spleta

• 23.09.2019
  • Paciente obveščamo, da odslej v Zdravstvenem domu Ajdovščina omogočamo nov način naročanja na pregled pri osebnem zdravniku, in sicer s spletno aplikacije doZdravnika.si, ki omogoča enostavno in samostojno izbiro med ponujenimi prostimi termini ter rezervacijo termina.

S tem vam želimo prihraniti nepotrebne poti in se vam izogniti telefonskemu naročanju. Na ta način se na pregled lahko kadarkoli naročite sami, saj je spletno naročanje možno 24 ur na dan.

Elektronska registracija za vse naročene paciente - VRSTOMAT

• 23.09.2019
  • V Zdravstvenem domu Ajdovščina prehajamo na postopno elektronsko registracijo za vse naročene paciente, ki se izvaja preko t.i. vrstomata.

Vrstomat je naprava, ki je prijazna in enostavna za uporabnike. Pacientom, ki so predhodno naročeni na pregled ali preiskavo omogoča, da se sami prijavijo v čakalno vrsto v določeni ambulanti, s čimer odpade registracija v ambulantah.

CEPLJENJE ODRASLIH PROTI KLOPNEMU MENINGOENCEFALITISU (KME)

• 12.07.2019
  • Z letom 2019 je bilo v Sloveniji v program cepljenja uvedeno cepljenje odraslih proti klopnemu meningoencefalitisu (KME), in sicer za osebe stare 49 let – v letu 2019 to velja za osebe rojene v letu 1970.

Stroške cepljenja proti KME s tremi odmerki cepiva za vas krije obvezno zdravstveno zavarovanje.

Za izvedbo cepljenja se obrnite na ambulanto vašega izbranega zdravnika od 15.7.2019 dalje.

CEPLJENJE OTROK PROTI KLOPNEMU MENINGOENCEFALITISU (KME)

• 12.07.2019
  • Z letom 2019 je bilo v Sloveniji v program cepljenja uvedeno cepljenje otrok proti klopnemu meningoencefalitisu (KME), in sicer za otroke stare tri leta – v letu 2019 to velja za otroke rojene v letu 2016.

Za izvedbo cepljenja se obrnite na ambulanto vašega izbranega pediatra vašega otroka od 15.7.2019 dalje.

Pages