Če ste prehlajeni, vas boli žrelo, kašljate, imate povišano telesno temperaturo, OSTANITE DOMA in ne hodite v zdravstveni dom nenapovedano, temveč POKLIČITE v ambulanto svojega osebnega/nadomestnega zdravnika, kjer boste prejeli vsa nadaljnja navodila.

Prosimo vas, da administrativne zadeve (naročanje receptov, napotnic, bolniških staležev, itd.) uredite preko telefona ali preko e-pošte, na pregled pa pridete ob dogovorjeni uri.

NAMEN UKREPOV JE ZMANJŠATI ŠTEVILO LJUDI V ČAKALNICAH TER OMEJITI NEVARNOST MOREBITNE OKUŽBE!

Ker se zavedamo, da zaradi vseh ukrepov, katerih posledica je tudi dodatna obremenjenost osebja (telefonsko preverjanje morebitne okuženosti naročenih pacientov, razkuževanje in prezračevanje prostorov med pacienti), občasno težko prikličete svojo ambulanto, vas prosimo da v takih primerih pošljete e-sporočilo.

Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

Naročanje na pregled pri osebnem zdravniku preko spleta

• 23.09.2019
  • Paciente obveščamo, da odslej v Zdravstvenem domu Ajdovščina omogočamo nov način naročanja na pregled pri osebnem zdravniku, in sicer s spletno aplikacije doZdravnika.si, ki omogoča enostavno in samostojno izbiro med ponujenimi prostimi termini ter rezervacijo termina.

S tem vam želimo prihraniti nepotrebne poti in se vam izogniti telefonskemu naročanju. Na ta način se na pregled lahko kadarkoli naročite sami, saj je spletno naročanje možno 24 ur na dan.

Za navedene storitve je potreben le klik na spodnjo ikono, ki se nahaja na spletni podstrani ambulante osebnega zdravnika:

Zelena Ikona, bela ura v levem kotu, z belo barvo piše naroči se

Pri prvem vstopu v aplikacijo je potrebna registracija uporabnika, kasneje pa le prijava uporabnika.

Aplikacijo doZdravnika.si lahko naložite tudi na vaš prenosni telefon in sicer na spletni strani https://dozdravnika.si.

Vabimo vas, da izkoristite sodoben način izbire in rezervacije termina za pregled pri svojem osebnem zdravniku.