Arhiv obvestil

Cepljenje proti raku materničnega vratu

• 15.10.2009
  • Od 1.9.2009 je uvedeno cepljenje proti HPV in papiloma virusom za deklice v 6. razredu OŠ. V oktobru so proizvajalci cepiv za deklice v 7., 8. in 9. razredu OŠ znižali ceno cepiva.

Virus

Cepljenje proti raku materničnega vratu in genitalnim bradavicam za deklice 6. Razreda OŠ se že izvaja brezplačno po imunskem programu IVZ. Za deklice 7., 8., in 9. razreda je cepljenje samoplačniško, vendar je cena cepljenja znižana:

Zakon o pacientovih pravicah

• 17.06.2009
  • Skladno z Zakonom o pacientovih pravicah se v našem zavodu trudimo omogočati enakopravno, primerno, kakovostno in varno zdravstveno oskrbo, ki temelji na zaupanju in spoštovanju med pacientom in zdravnikom, drugimi zdravstvenimi delavci ter zdravstvenimi sodelavci.

Za več informacij si oglejte Obvestilo pacientom.