prosimo vas, da se od danes, 21.5.2021, za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Če ste za cepljenje že prijavili v našem zdravstvenem domu ali na spletnem portalu NIJZ (https://www.nijz.si/sl/spletna-prijava-na-cepljenje-proti-covidu-19) ali v novem enotnem nacionalnem seznamu naročil zVEM, je ta prijava že zavedena v sistemu. Ko boste na vrsti za cepljenje, boste prejeli SMS vabilo ali pa vas bomo o terminu obvestili po telefonu.

Arhiv obvestil

Obvestilo - fizioterapija

• 15.11.2018
  • Obveščamo vas, da je fizioterapija dne 15.11., 16.11. cel dan in 19.11.predvidoma dopoldne, zaradi selitve na novo lokacijo zaprta.

Fizioterapija bo ponovno začela z delovanjem predvidoma v ponedeljek 19.11.2018 popoldne.

Hvala za razumevanje.

Cepljenje proti klopnemu meningoencefalitisu

• 01.10.2018
  • Cepljenje priporočamo vsem, ki se veliko zadržujete v gozdu in naravi nasploh. Primerno je tudi za otroke od 1. leta starosti dalje. Pred cepljenjem je potreben pregled pri osebnem zdravniku.

Cepite se lahko v naši službi nujne medicinske pomoči, otroci pa pri otroškem in šolskem dispanzerju.

Cena cepiva z aplikacijo znaša 28 EUR.

Delno se lahko zaščitite s samozaščito.

Pages