doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

Arhiv obvestil

Naročniki obdobnih zdravstvenih pregledov - uskladitev vrednosti točke

• 29.12.2008
  • Sporočamo vam, da znaša vrednost točke storitve medicine dela, prometa in športa od 01.01.2009 dalje 2,50 EUR in je usklajena z drugimi izvajalci v regiji. Vrednost točke nismo spreminjali od leta 2001, vendar so v tem času materialni stroški tako narasli, da cene ni več možno zdrževati.

Zahvaljujemo se za dobre poslovne odnose.