doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

Arhiv obvestil

Obisk ministra za zdravje

• 22.12.2021

Danes, 22.12.2021, je med 9.30 in 10.30, naš zdravstveni dom obiskal Janez Poklukar, minister za zdravje. Seznanil se je s potekom cepljenja v našem cepilnem centru in z organizacijo cepljenja otrok, ki ga izvajamo v otroško šolskem dispanzerju. Na kratkem sestanku smo ga seznanili s številnimi izzivi, predvsem kadrovskimi, s katerimi se dnevno soočamo.

Ministru smo se zahvalili za vso pomoč in mu hkrati obljubili vso podporo pri njegovih prizadevanjih za ureditev javnega zdravstvenega sistema, posebej primarnega zdravstva.

Cepljenje proti COVID-19 med 13.12. in 17.12.2021

• 13.12.2021

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Cepljenje za osebe (s 1. ali 3. odmerkom) bomo izvajali v naslednjih terminih:

Cepljenje proti COVID-19 med 6.12. in 10.12.2021

• 04.12.2021

Cepljenje za nenaročene osebe (s 1. ali 3. odmerkom) bomo izvajali v naslednjih terminih:

Cepljenje proti COVID-19 med 29.11. in 3.12.2021

• 27.11.2021

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 23.11.2021

obveščamo vas, da na parkirišču ob službi nujne medicinske pomoči Zdravstvenega doma Ajdovščina (COVID-19 vstopna točka), vsak delovni dan od 7.00 do 10.00 in od 15.00 do 17.00, izvajamo testiranja s hitrimi antigenski testi (HAT).

Testiranja se lahko udeležijo le osebe, ki nimajo simptomov COVID-19. S seboj morate imeti kartico zdravstvenega zavarovanja.

Ekipa ZD Ajdovščina

Pages