OBVESTILO PACIENTOM, KI SO BILI POZITIVNI PRI SAMOTESTIRANJU NA OKUŽBO SARS-Cov-2

• 15.11.2021

OPOZORILO:

Za odvzem brisa za PCR test je obvezno predhodno naročilo. Navodila v nadaljevanju.

če ste s samotestiranjem ugotovili okužbo z virusom SARS-Cov-2, za naročilo na PCR testiranje na elektronski naslov pcr (pika) brisi (pri) zd-ajdovscina (pika) si (pcr.brisi@zd-ajdovscina.si) pošljite e-dopis:

Zadeva: PCR test

Vsebina sporočila - obvezni podatki:

Ime in priimek

Datum rojstva

Številka kartice zdravstvenega zavarovanja (KZZ)

Priimek osebnega zdravnika*

Številka  mobilnega telefona

Datum izvedbe samotestiranja

* ... če nimate osebnega zdravnika ali pa imate osebnega zdravnika v drugem ZD, in ste občan/občanka občine Ajdovščine ali Vipave, napišite ime občine bivališča

Urniki za naročanje:

• Prejeta naročila na delovni dan za PCR test do 10.00 bodo izvedena isti dan. Prejeli boste z SMS sporočilo s terminom odvzema brisa za PCR test. Prejeta naročila po 10.00 se obravnavajo naslednji dan.
    • Prejeta naročila na dan sobote, nedelje in praznika za PCR test do 08.00 bodo izvedena isti dan. Prejeli boste z SMS sporočilo s terminom odvzema brisa za PCR test. Prejeta naročila po 8:00 se obravnavajo naslednji dan.

Na odvzem brisa za PCR test prinesite testno ploščico, s katere je razviden pozitiven rezultat testa.

V primeru vprašanj/nejasnosti lahko pokličete vsak delavnik med 7.00 in 8.00, na telefonsko številko 051 656 831.

Lep pozdrav.

Ekipa ZD Ajdovščina