OBVESTILO PACIENTOM, KI SO BILI POZITIVNI PRI SAMOTESTIRANJU NA OKUŽBO SARS-Cov-2

• 15.11.2021

OPOZORILO:

Za odvzem brisa za PCR test je obvezno predhodno naročilo. Navodila v nadaljevanju.

če ste s samotestiranjem ugotovili okužbo z virusom SARS-Cov-2, za naročilo na PCR testiranje na elektronski naslov pcr (pika) brisi (pri) zd-ajdovscina (pika) si (pcr.brisi@zd-ajdovscina.si) pošljite e-dopis:

Zadeva: PCR test

Vsebina sporočila - obvezni podatki:

Ime in priimek

Datum rojstva

Številka kartice zdravstvenega zavarovanja (KZZ)

Priimek osebnega zdravnika*

Številka  mobilnega telefona

Datum izvedbe samotestiranja

* ... če nimate osebnega zdravnika ali pa imate osebnega zdravnika v drugem ZD, in ste občan/občanka občine Ajdovščine ali Vipave, napišite ime občine bivališča

Zaradi izredno povečanega števila PCR odvzemov in omejeno dobavo PCR brisov s strani IMI Ljubljana, lahko pride do zamika termina za odvzem PCR testa tudi do 48 ur.

V kolikor bomo s strani IMI Ljubljana, izvajalca testiranja vzorcev, vsak dan prejeli zadostno količino PCR brisov, boste na odvzem vabljeni najpozneje naslednji dan po prejemu vašega sporočila.

Na odvzem brisa za PCR test prinesite testno ploščico, iz katere je razviden pozitiven rezultat vašega testa.

V primeru vprašanj/nejasnosti lahko pokličete vsak delavnik med 7.00 in 8.00, na telefonsko številko 051 656 831.

Lep pozdrav.

Ekipa ZD Ajdovščina