Pegan Fajdiga Andreja, dr. dent. med.

Zobna ambulanta za šolarje, ordinacija 1 Vipava

Beblerjeva ulica 5, 5271 Vipava
Telefon: 05 36-55-118
E-pošta za naročanje: zob.solska1[at]zd-ajdovscina[dot]si,

PEGAN FAJDIGA ANDREJA, dr. dent. med.
Bavčer Marija, sms

Urnik Dopoldan Popoldan
Ponedeljek 07:00 - 14.00 -
Torek - 12:30 - 19:30
Sreda - 12:30 - 19:30
Četrtek 07:00 - 14.00 -
Petek 07:00 - 14.00 -
Malica 10:00 - 10:30* 15:30 - 16:00*

*Odmor za malico se prilagodi delovnemu procesu. Možen je 30 minutni zamik zaradi narave dela.

Za obiske je potrebno predhodno naročilo. Naročite se lahko po telefonu, osebno v ordinacijskem času ambulante, po pošti ali e-pošti: zob.solska1[at]zd-ajdovscina[dot]si .

Obvestilo:

Obveščamo vas, da je Andreja Pegan Fajdiga, dr.dent.med., dne 29.10.2021 odsotna.

Ob sobotah, nedeljah in praznikih je dežurni zobozdravnik v Zdravstvenem domu - zobozdravstvo Nova Gorica.

Čakalna doba: ni. Nenujni pregledi so obravnavani v sedmih dneh po predhodnem naročilu.

Ceniki >>