OPOZORILO O UPORABI ZAŠČITNE MASKE !

v primeru, da imate znake prehladnega obolenja, je obvezno nošenje zaščitne maske.

Arhiv obvestil

Cepljenje proti sezonski gripi in COVID-19

• 10.10.2023

V zdravstvenem domu Ajdovščina bomo pričeli s cepljenjem proti sezonski gripi v torek 10.10.2023.

Za cepljenje proti gripi se je potrebno naročiti od ponedeljka do petka od 7.00 do 20.00, osebno na informacijskem pultu ali po telefonu 05 36 93 000. Ob naročilu pacienti prejmejo termin za cepljenje. Cepljenje poteka v ambulantah družinske medicine glede na izbranega osebnega zdravnika.

Cepljenje proti COVID-19 poteka 1x tedensko.

E-komunikacija s spletno rešitvijo doZdravnika

• 25.07.2023

Spletna rešitev doZdravnika je preizkušen način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikom. Omogoča vam, da na varen način kadarkoli v toku delovnega dneva, tudi izven uradnih ur ambulante, sami naročite podaljšanje recepta, napotnice, bolniškega staleža ali osebnemu zdravniku pošljejo sporočilo (tudi s priponko). Spletna rešitev sicer omogoča tudi naročilo na pregled pri osebnem zdravniku, vendar je ta funkcionalnost trenutno izključena.