Cepljenje proti COVID-19 med 15.11. in 19.11.2021 - popravek ponedeljek

• 14.11.2021

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Cepljenje za nenaročene osebe (s 1. ali 3. odmerkom) bomo izvajali v naslednjih terminih:

Cepilno mesto 1 Cepilno mesto 2 Cepivo
    ponedeljek od 10:30 do 12:00 ponedeljek od 10:30 do 12:00 Pfizer-BioNTech
    torek od 13:00 do 15:00 torek od 13:00 do 15:00 Pfizer-BioNTech
    torek od 17:00 do 18:00 torek od 17:00 do 18:00 Pfizer-BioNTech
    sreda od 10:30 do 13:00 sreda od 10:30 do 13:00 Pfizer-BioNTech
    četrtek od 13:00 do 16:00 četrtek od 13:00 do 16:00 Pfizer-BioNTech
    petek od 7:00 do 9:30 petek od 7:00 do 9:30 Pfizer-BioNTech

Cepljenje za nenaročene je za starejše od 16 let.

Cepljenje se izvaja v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja.

Za cepljenje preko patronažne službe se pacienti dogovorite pri osebnem zdravniku.

OPOZORILO: Ker zaradi objektivnih razlogov (občutno povečan interes za cepljenje, težave pri dostavi cepiv) lahko termine spremenimo, vse tiste, ki se nameravate udeležiti cepljenja brez naročanja prosimo, da pred odhodom preverite našo spletno stran, kjer bomo objavili morebitne spremembe.

OPOZORILO ZA PREBOLEVNIKE: Po navodilu NIJZ se prebolevniki s 3. odmerkom ne cepijo.

Lepo povabljeni!