Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

Cepljenje proti COVID-19 med 13.12. in 17.12.2021

• 13.12.2021

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Cepljenje za osebe (s 1. ali 3. odmerkom) bomo izvajali v naslednjih terminih:

Urnik Cepivo
    ponedeljek od 7:30 do 12:30 Pfizer-BioNTech
    torek od 13:00 do 19:30 Pfizer-BioNTech
    sreda od 7:30 do 12:30 Pfizer-BioNTech
    četrtek od 13:00 do 19:30 Pfizer-BioNTech
    petek od 13:00 do 19:30 Pfizer-BioNTech

Cepljenje za nenaročene je za 1. odmirek za starejše od 16 let, za 3. odmerek je cepljenje za nenaročene za starejše od 18 let.

Cepljenje se izvaja v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja.

Za cepljenje preko patronažne službe se pacienti dogovorite pri osebnem zdravniku.

OPOZORILO: Ker zaradi objektivnih razlogov (občutno povečan interes za cepljenje, težave pri dostavi cepiv) lahko termine spremenimo, vse tiste, ki se nameravate udeležiti cepljenja brez naročanja prosimo, da pred odhodom preverite našo spletno stran, kjer bomo objavili morebitne spremembe.

Lepo povabljeni!