doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

Testiranje COVID-19 v ZD Ajdovščina

• 10.08.2022

testiranje za COVID-19 se izvaja v COVID vstopni točki ob Zdravstvenem domu Ajdovščina.

Za paciente s simptomi bolezni COVID-19 je ob prihodu na testiranje obvezna uporaba zaščitne maske.

Izvaja se testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAGT), pri čemer izvajamo izključno nosno-žrelni bris. PCR test se izvaja izključno po naročilu izbranega osebnega zdravnika. Samoplačniškega testiranja na PCR ne izvajamo.

Urnik:

zaradi vse več okuženih z COVID-19 se spreminja urnik testiranja in sicer:

• od srede 14.9.2022 do petka 16.09.2022 bo urnik testiranja od 12:30  do 14:30,
    • od ponedeljka 19.9.2022 do petka 23.9.2022 pa bo urnik testiranja od 11:00 do 14:30.

Za testiranje se morate naročiti, in sicer:

• preko ambulante svojega osebnega zdravnika ali
    • sami preko spletne rešitve doZdravnika:
      • ​kliknite na povezavo NAROČILO NA TESTIRANJE COVID
      • vnesite elektronski naslov in geslo ter kliknite na gumb PRIJAVA,
      • pojdite na dno pojavnega okna in kliknite na gumb NADALJUJ NA IZBIRO TERMINA,
      • izberite želeni termin (datum, ura),
      • odgovorite na vprašanji in kliknite na gumb REZERVIRAJ TERMIN
      • na vaš e-naslov boste prejeli obvestilo o terminu testiranja, če je v informacijskem sistemu ZD Ajdovščina zabeležena številka vašega mobilnega telefona, pa boste prejeli tudi SMS obvestilo
      • če še niste prijavljeni v spletno rešitev doZdravnika, predlagamo da si odprete uporabniški račun, ki ga boste po verifikaciji lahko uporabljali za vso e-komunikacijo s svojim osebnim zdravnikom
      • če imate težave z odpiranjem uporabniškega računa kontaktirajte tehnično podporo - e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali tel. št. 04 600 7600
      • OPOZORILO za obstoječe uporabnike spletne rešitve doZdravnika: naročila za testiranje COVID ne morete izvesti z neposredno prijavo v doZdravnika, temveč le preko zgornje povezave - NAROČILO NA TESTIRANJE COVID

Tisti, ki niste vešči uporabe računalnika ali pametnega telefona, za naročilo pokličite na tel št. 041 422 989, od ponedeljka do petka, med 10.00 in 11.00.

Brezplačni HAGT test lahko opravite:

• če imate s seboj ploščico s pozitivnim testom samotestiranja
    • če ste naročeni s strani osebnega izbranega zdravnika, v primeru, da imate znake okužbe ali za prekinitev izolacije.
    • 7. do 10. dan po pozitivnem PCR ali HAGT; s seboj morate imeti izpis iz aplikacije zVem ali sms z obvestilom o pozitivnem testu.

Cena samoplačniškega HAGT je 7,00 EUR in se na testirnem mestu poravna z bančno kartico. Z gotovino ne poslujemo. S seboj je potrebno imeti zdravstveno kartico in osebni dokument.

Za dodatne informacije  smo dosegljivi od ponedeljka do petka od 12:30  do 13:30, na tel št: 041 422 989.

Hvala za razumevanje.

Ekipa ZD Ajdovščina