Cepljenje proti COVID-19 v tednu med 10.1.2022 in 14.1.2022

• 31.12.2021
  • Spoštovani,

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisani v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Urnik cepljenja:

Urnik Cepivo
    ponedeljek od 12:30 do 19:30 Pfizer-BioNTech
    torek ni cepljenja
    sreda ni cepljenja
    četrtek od 12:30 do 19:30 Pfizer-BioNTech
    petek od 7:00 do 14:00 Pfizer-BioNTech

Cepljenje za nenaročene je za 1. odmerek za starejše od 16 let, za 3. odmerek je cepljenje za nenaročene za starejše od 18 let.

Cepljenje se izvaja v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja.

Za cepljenje preko patronažne službe se pacienti dogovorite pri osebnem zdravniku.

OPOZORILO: Ker zaradi objektivnih razlogov (občutno povečan interes za cepljenje, težave pri dostavi cepiv) lahko termine spremenimo, vse tiste, ki se nameravate udeležiti cepljenja brez naročanja prosimo, da pred odhodom preverite našo spletno stran, kjer bomo objavili morebitne spremembe.

Lepo povabljeni!