Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

CEPLJENJE PROTI COVID-19

• 07.03.2022

obveščamo vas, da cepljenje izvajamo ob četrtkih, od 17.00 do 19.30, v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina.

Za cepljenje s cepivom Pfizer BioNTech Comirnat, se starejšim od 16. let, ni potrebno naročiti. Za cepljenje z ostalimi cepivi pa je potrebno predhodno naročilo, na telefon 041 776 729ob četrtkih od 17.00 do 19.30 ure.

Za cepljenje preko patronažne službe se pacienti dogovorite pri osebnem zdravniku.

Cepljenje otrok do 16. leta se izvaja v Šolskem dispanzerju, po predhodnem naročilu.

S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja in osebni dokument.

Lepo povabljeni!