OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

CEPLJENJE PROTI COVID-19

• 29.11.2022

Obveščamo vas, da se je cepljenje proti covid-19 potrebno naročiti, in sicer od ponedeljka do petka od 8.00 do 10.00 in od 17.00 do 19.00, na telefonsko številko 05/ 36 93 000.

Na zalogi imamo cepivo Pfizer BioNTech Comirnaty in Comirnaty Original/Omicron BA.4-5 Pfizer/BioNTech. V kolikor želite cepljenje s katerim od ostalih cepiv, bo cepivo naročeno naknadno.

Novo cepivo Comirnaty Original/Omicron BA.4-5 Pfizer/BioNTech zagotavlja boljši odziv protiteles oziroma višjo raven protiteles, ki nevtralizirajo različico omikron in njene podrazličice. Cepivo je registrirano za uporabo pri osebah, starih 12 let in več.

Za cepljenje preko patronažne službe se pacienti dogovorite pri osebnem zdravniku.

Cepljenje otrok do 16. leta se izvaja v Šolskem dispanzerju, po predhodnem naročilu.

S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja in osebni dokument.

Ekipa Zdravstvenega doma Ajdovščina