Cepljenje proti COVID-19 med 17.1. in 21.1.2022

• 15.01.2022

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Cepljenje bomo izvajali v naslednjih terminih:

Urnik Cepivo
    ponedeljek od 12:30 do 19:30 Pfizer-BioNTech
    torek ni cepljenja
    sreda ni cepljenja
    četrtek od 13:00 do 19:00 Pfizer-BioNTech
    petek od 7:00 do 12:30 Pfizer-BioNTech

Cepljenje za nenaročene je za 1. odmerek za starejše od 16 let, za 3. odmerek je cepljenje za nenaročene za starejše od 18 let.

Cepljenje se izvaja v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja.

Za cepljenje preko patronažne službe se pacienti dogovorite pri osebnem zdravniku.

OPOZORILO: Ker zaradi objektivnih razlogov lahko termine spremenimo, vse tiste, ki se nameravate udeležiti cepljenja brez naročanja prosimo, da pred odhodom preverite našo spletno stran, kjer bomo objavili morebitne spremembe.

Lepo povabljeni!