Dnevi cepljenja 12 UR - 13.1., 14.1. in 15.1.2022

• 12.01.2022
  • Spoštovani,

ta konec tedna, v četrtek, 13.1., petek, 14.1. in soboto 15.1.2022, bo v ZD Ajdovščina organizirano 12-urno cepljenje, za naročene in nenaročene.

Tisti, ki ste se za cepljenje vpisali v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Urnik cepljenja:

Urnik Cepivo
    četrtek od 7:00 do 19:00 Pfizer-BioNTech
    petek od 7:00 do 19:00 Pfizer-BioNTech
    sobota od 7:00 do 19:00 Pfizer-BioNTech

Cepljenje za nenaročene je za 1. odmerek za starejše od 16 let, za 3. odmerek je cepljenje za nenaročene za starejše od 18 let.

Cepljenje se izvaja v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja.

Lepo povabljeni!