doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

PO ČEM SI BOMO ZAPOMNILI 18. 3. 2022

• 18.03.2022

Ob tej novici https://www.ajdovscina.si/arhiv_vseh_objav/2022031811380279/, smo zaposleni v Zdravstvenem domu Ajdovščina ostali brez besed.

Ivo Boscarol in Taja Boscarol, ISKRENA HVALA. Vajina poteza je neprecenljiva.

Hvaležna ekipa ZD Ajdovščina