Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE IN UPOŠTEVANJE TERMINOV

• 18.01.2022

zaradi izjemnega povečanja okužb in posledično velikega števila PCR testiranj, se soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in odvzemov brisov za PCR testiranje.

Zato se vas prosimo:

- da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za nujna stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev,

- da na odvzem brisa za PCR pridete ob terminu, ki ste ga prejeli z SMS vabilom.

Hvala za vaše razumevanje.

Direktor:

mag. Egon Stopar