doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

ROGLA 2022 - najboljši reševalci so v ZD Ajdovščina

• 17.09.2022

sporočamo vam čudovito novico s pravkar zaključene prireditve NMP ROGLA 2022 - Strokovno izobraževalno tekmovanje ekip nujne medicinske pomoči. Sodelavci, ki so zastopali barve našega zdravstvenega doma, so se odlično odrezali.

Ekipa, ki so jo sestavljali Petra Beravs, Kristjan Bizjak in  Jure Krašna, je zasedla ... PRVO MESTO,

ekipa, ki sta jo sestavljala Anej Kodele in Domen Slukan pa je zasedla ... TRETJE MESTO.

Čestitamo !!!!

(več informacij sledi)