Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 31.01.2022

v ZD Ajdovščina od ponedeljka, 21. 2. 2022, izvajamo hitre antigenske teste (HAT) pri pacientih s simptomi bolezni COVID-19.

Na testiranje se je potrebno naročiti preko ambulante osebnega zdravnika.

V ponedeljek, 21. 2. 2022, bo testiranje potekalo od 7.00 do 10.00, morebitne spremembe urnika v naslednjih dneh pa bodo objavljene.

Testiranje se izvaja v COVID vstopni točki. Dostop je za zdravstvenim domom, mimo banke NKBM.

Ekipa ZD Ajdovščina