Prim. Mugoša Jožica, dr.med., spec.šol.med.

Dispanzer za šolarje in mladino, ordinacija 1 Ajdovščina

Tovarniška cesta 3, 5270 Ajdovščina
Telefon: 05 36-93-107
E-pošta: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Prim. MUGOŠA JOŽICA, dr.med., spec.šol.med.

Trošt Milojka, dipl.m.s.
Petrič Tina, zt

Urnik Dopoldan Popoldan
Ponedeljek - -
Torek 06:45 - 15:00 -
Sreda 11:15 - 13:00 -
Četrtek 06:45 - 15:00 -
Petek - -
Malica 10:00 - 10:30* 16:00 - 16:30*

* Odmor za malico se prilagodi delovnemu procesu. Možen je 30 minutni zamik zaradi narave dela.
** Preventivo izvaja tudi zdravnica Bogomila Puc Vidrih, dr.med., spec.šol.med.

Obvestilo:

/

Za obiske je potrebno predhodno naročilo. Naročite se lahko po telefonu, osebno v ordinacijskem času ambulante, po pošti ali e-pošti: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si .

Ob sobotah, nedeljah in praznikih se za nujni obisk oglasite v ambulanti nujne medicinske pomoči in dežurni službi, tel: 05 36 93 121.

Čakalna doba: Ni. Nenujni pregledi so obravnavani v sedmih dneh po predhodnem naročilu. Nadaljuj z branjem >>

Ceniki >>