Spoštovani!

Cepljenje proti COVID 19 za občane občin Ajdovščina in Vipava poteka v ZD Ajdovščina. Sistem naročanja na cepljenje je omogočen s pomočjo spletnih obrazcev in po telefonu.

Pri naročanju (kdaj kdo pride na vrsto) upoštevamo prednostne kriterije za cepljenje, ki jih je določilo Ministrstvo za zdravje.

Občani, ki se bodo prijavili s spletnim obrazcem, bodo pravočasno obveščeni o datumu cepljenja s SMS sporočilom vsaj dva dni prej.

Da bomo lahko zagotovili čim bolj tekoč sprejem in obravnavo prijav na cepljenje proti COVID-19 paciente vljudno naprošamo, da prijave oddate preko spletnega obrazca.

Mag. Egon Stopar
dir. ZD Ajdovščina

NAROČANJE NA CEPLJENJE Covid-19 - ZDRAVSTVENI DOM Ajdovščina:

• pokličite telefonsko številko 051 656 831, ob delavnikih, med 8. in 17. uro – ob prijavi nam boste morali sporočiti svoje ime in priimek, številko kartice zdravstvenega zavarovanja, številko mobilnega telefona za obveščanje, priimek osebnega zdravnika
  • pošljite prijavo na e-naslov cepljenje (pri) zd-ajdovscina (pika) si  v sporočilo napišite »Prijavljam se za cepljenje proti koronavirusu – ime in priimek, številka kartice zdravstvenega zavarovanja, številka mobilnega telefona za obveščanje, priimek osebnega zdravnika«
  • prijava z uporabo spletne rešitve doZdravnika (PRIPOROČAMO enostavno, varno)

OPOMBA: Paciente, ki že uporabljate spletno rešitev doZdravnika.si obveščamo, da je ta povezava namenjena izključno za naročanje na cepljenje proti COVID-19.

Termin cepljenja vam bomo sporočili z SMS, predvidoma tri dni prej. V primeru, da se cepljenja ne boste mogli udeležiti, vas prosimo, da to pravočasno sporočite na telefonsko številko 051 656 831.

Prosimo vas, da redno spremljate obvestila na spletnih straneh in da z vprašanji o cepljenjih ne obremenjujete zdravstvenih delavcev v ambulantah.

Hvala za vaše razumevanje in sodelovanje. Ostanite zdravi!

Prim. Mugoša Jožica, dr.med., spec.šol.med.

Dispanzer za šolarje in mladino, ordinacija 1 Ajdovščina

Tovarniška cesta 3, 5270 Ajdovščina
Telefon: 05 36-93-107
E-pošta: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Prim. MUGOŠA JOŽICA, dr.med., spec.šol.med.

Trošt Milojka, dipl.m.s.
Petrič Tina, zt

Urnik Dopoldan Popoldan
Ponedeljek - 13:00 - 20:00
Torek 07:00 - 14:00 -
Sreda 07:00 - 14:00 -
Četrtek 07:00 - 14:00 -
Petek 07:00 - 14:00 -
Malica 10:00 - 10:30* 16:00 - 16:30*
ZAČASNI URNIK

* Odmor za malico se prilagodi delovnemu procesu. Možen je 30 minutni zamik zaradi narave dela.
** Preventivo izvaja tudi zdravnica Bogomila Puc Vidrih, dr.med., spec.šol.med.

Obvestilo:

/

Za obiske je potrebno predhodno naročilo. Naročite se lahko po telefonu, osebno v ordinacijskem času ambulante, po pošti ali e-pošti: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si .

Ob sobotah, nedeljah in praznikih se za nujni obisk oglasite v ambulanti nujne medicinske pomoči in dežurni službi, tel: 05 36 93 121.

Čakalna doba: Ni. Nenujni pregledi so obravnavani v sedmih dneh po predhodnem naročilu. Nadaljuj z branjem >>

Ceniki >>