Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

Prim. Mugoša Jožica, dr.med., spec.šol.med.

Dispanzer za šolarje in mladino, ordinacija 1 Ajdovščina

Tovarniška cesta 3, 5270 Ajdovščina
Telefon: 05 36-93-107
E-pošta: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Prim. MUGOŠA JOŽICA, dr.med., spec.šol.med.

Trošt Milojka, dipl.m.s.
Lavrenčič Žorž Janja, tzn

Urnik Dopoldan Popoldan
Ponedeljek - -
Torek 06:45 - 15:00 -
Sreda 11:15 - 13:00 -
Četrtek 06:45 - 15:00 -
Petek - -
Malica 10:00 - 10:30* 16:00 - 16:30*

* Odmor za malico se prilagodi delovnemu procesu. Možen je 30 minutni zamik zaradi narave dela.
** Preventivo izvaja tudi zdravnica Bogomila Puc Vidrih, dr.med., spec.šol.med.

Obvestilo:

/

Za obiske je potrebno predhodno naročilo. Naročite se lahko po telefonu, osebno v ordinacijskem času ambulante, po pošti ali e-pošti: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si .

Ob sobotah, nedeljah in praznikih se za nujni obisk oglasite v ambulanti nujne medicinske pomoči in dežurni službi, tel: 05 36 93 121.

Čakalna doba: Ni. Nenujni pregledi so obravnavani v sedmih dneh po predhodnem naročilu. Nadaljuj z branjem >>

Ceniki >>