doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

Prim. Mugoša Jožica, dr.med., spec.šol.med.

Dispanzer za šolarje in mladino, ordinacija 1 Ajdovščina

Tovarniška cesta 3, 5270 Ajdovščina
Telefon: 05 36-93-107
E-pošta: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Prim. MUGOŠA JOŽICA, dr.med., spec.šol.med.

Trošt Milojka, dipl.m.s.
Žorž Janja, tzn

Urnik Dopoldan Popoldan
Ponedeljek - -
Torek 06:45 - 15:00 -
Sreda 11:15 - 13:00 -
Četrtek 06:45 - 15:00 -
Petek - -
Malica 10:00 - 10:30* 16:00 - 16:30*

* Odmor za malico se prilagodi delovnemu procesu. Možen je 30 minutni zamik zaradi narave dela.
** Preventivo izvaja tudi zdravnica Bogomila Puc Vidrih, dr.med., spec.šol.med.

Obvestilo:

Obveščamo vas, da je Prim. MUGOŠA JOŽICA, dr.med., spec.šol.med. do nadaljnega ob sredah odsotna.

Obveščamo vas, da je dispanzer zaprt od 3. do 7.10.2022, nadomeščanje za otroke in mladostnike je urejeno v otroškem dispanzerju v Ajdovščini (Katja Šoštarič Likar, dr.med.) ali otroško šolskem dispanzerju v Vipavi ( Tanja Mislej, dr.med.), za odrasle pa v službi NMP.

Za obiske je potrebno predhodno naročilo. Naročite se lahko po telefonu, osebno v ordinacijskem času ambulante, po pošti ali e-pošti: solski (pika) dispanzer-1 (pri) zd-ajdovscina (pika) si .

Ob sobotah, nedeljah in praznikih se za nujni obisk oglasite v ambulanti nujne medicinske pomoči in dežurni službi, tel: 05 36 93 121.

Čakalna doba: Ni. Nenujni pregledi so obravnavani v sedmih dneh po predhodnem naročilu. Nadaljuj z branjem >>

Ceniki >>