Ureditev zobne ambulante za odrasle v ZP Vipava

23.01.2016
    Rok za oddajo ponudb:
    29.01.2016
    ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA, Tovarniška cesta 3, 5270 AJDOVŠČINA, vabi ponudnike k predložitvi ponudbe na osnovi javnega naročila po evidenčnem postopku, za predmet naročila »Ureditev zobne ambulante za odrasle v ZP Vipava«, najkasneje do:
    dne 29.1.2016 do 10:00 ure.

Načini oddaje ponudb:
     Pisno na naslov: ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA, Tovarniška cesta 3, 5270 AJDOVŠČINA
     Ponudniki naj oddajo ponudbe v zaprtih kuvertah. Na kuverti mora biti obvezno navedeno »NE ODPIRAJ- PONUDBA- ZA UREDITEV ZOBNE AMULANTE ZA ODRASLE V ZP VIPAVA«.
     Za pravočasne se bodo štele ponudbe, ki bodo prispele na naslov naročnika do roka za oddajo ponudb.
    Ponudnik lahko dobi podrobne informacije o pripravi ponudbe na e- naslovu:
    boza (pika) ferfolja (pri) zd-ajdovscina (pika) si .

Možnost ogleda lokacije bo v sredo 27.1.2016 med 9:00 in 11:00 po predhodni najavi na e-naslovu: tajnistvo (pri) zd-ajdovscina (pika) si