Obnovitvena dela na strehi in fasadi Zdravstvene postaje v Vipavi

21.03.2018
    Rok za oddajo ponudb:
    06.04.2018

ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA, Tovarniška cesta 3, 5270 AJDOVŠČINA, vabi ponudnike k predložitvi ponudbe na osnovi javnega naročila po evidenčnem postopku, za predmet naročila »Obnovitvena dela na strehi in fasadi Zdravstvene postaje v Vipavi«, najkasneje do:

dne  6. 4. 2018 do 12:00

Načini oddaje ponudb:

• Pisno na naslov: ZDRAVSTVENI DOM AJDOVŠČINA, Tovarniška cesta 3, 5270 AJDOVŠČINA
    • Ponudniki naj oddajo ponudbe v zaprtih kuvertah. Na kuverti mora biti obvezno navedeno              »NE ODPIRAJ- PONUDBA- »Obnovitvena dela na strehi in fasadi Zdravstvene postaje v Vipavi«.
    • Za pravočasne se bodo štele ponudbe, ki bodo prispele na naslov naročnika do roka za oddajo ponudb.

Razpisna dokumentacija je na voljo na: https://www.zd-ajdovscina.si/ne-spreglejte/javna-narocila

Ponudnik lahko dobi podrobne informacije o pripravi ponudbe na e- naslovu:

boza (pika) ferfolja (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Ogled lokacije je možen po predhodni najavi na telefon 041 461 755 (Matjaž)

Navodila za izdelavo ponudbe:

1. Ponudnik mora pripraviti ponudbo in ostalo dokumentacijo, ki se nanaša na ponudbo v slovenskem jeziku, cene pa morajo biti izražene v eurih. Predračun mora vsebovati vse stroške, popuste, rabate in davek na dodano vrednost.

2.   Rok za začetek izvajanja del je maj 2018.

3.   Rok izvedbe del najkasneje do konca maja 2018.

4.   Rok plačila je 30 dni od dneva prejema računa.

5.   Naročnik bo najugodnejšo ponudbo izbral na podlagi merila najnižja cena.

Direktorica:

Boža Ferfolja, univ.dipl.prav.