Če ste prehlajeni, vas boli žrelo, kašljate, imate povišano telesno temperaturo, OSTANITE DOMA in ne hodite v zdravstveni dom nenapovedano, temveč POKLIČITE v ambulanto svojega osebnega/nadomestnega zdravnika, kjer boste prejeli vsa nadaljnja navodila.

Prenova telefonskega sistema

• 26.01.2012
  • V mesecu decembru smo v Zdravstvenem domu Ajdovščina prenovili in izboljšali telefonski sistem.
    Vse telefonske številke ostajajo enake, dodane pa so nasledenje nove številke:

• splošna ambulanta - ordinacija 6 (Krajnik Kete Barbara, dr.med.): 059 343 163
    • splošna ambulanta - ordinacija 2 Vipava (Nabergoj Lucija, dr. med., spec.sploš.med.): 05 36 55 111
    • ortodontska ambulanta (Kobal Klavdija, dr.dent.med., spec.zob. in čelj.ortop.): 059 343 161
    • psihiatrična ambulanta Ajdovščina (Milič Janja, dr.med., spec.psih. in Fenjveši Dušanka, dr.med. spec.psih.): 05 36 93 160.