Pričenja se evropski teden promocije testiranja na okužbo s HIV

• 26.11.2013
  • Od 22. do 29. novembra prvič poteka Evropski teden promocije testiranja na okužbo s HIV*, ki se mu pridružujemo tudi v Sloveniji. Namen Evropskega tedna promocije testiranja na okužbo s HIV je združiti Evropejce pri osveščanju prebivalstva in zdravstvenega osebja o prednostih testiranja in zgodnjega zdravljenja. Geslo tedna testiranja je "Govori o HIV-u. Testiraj se!".

PriponkaVelikost
    PDF icon Evropski teden testiranja na HIV.pdf284.11 KB