Sodelovanje ekipe NMP Ajdovščina na prireditvi »OKTOBER, MESEC POŽARNE VARNOSTI« v Vipavi

• 22.10.2013
  • Gasilska zveza Vipava je v petek, 18.10.2013, organizirala v okviru meseca požarne varnosti, dan zaščite in reševanja, na katerem je sodelovala tudi ekipa NMP ZD Ajdovščina. Na prireditvi je bil poseben poudarek na predstavitvi vozil, opreme ter prometnem in požarnem izobraževanju. Ekipa NMP Ajdovščina je sodelovala pri prikazu reševanja ponesrečencev poškodovanih v prometni nesreči,  prikazala temeljne postopke oživljanja z uporabo avtomatskega defibrilatorja (AED) ter predstavila novo reševalno vozilo in opremo.