Če ste prehlajeni, vas boli žrelo, kašljate, imate povišano telesno temperaturo, OSTANITE DOMA in ne hodite v zdravstveni dom nenapovedano, temveč POKLIČITE v ambulanto svojega osebnega/nadomestnega zdravnika, kjer boste prejeli vsa nadaljnja navodila.

Obvestilo - ZP Vipava

• 29.05.2020
  • Spoštovani,

obveščamo vas, da od tega tedna ponovno delujejo ambulante in službe v Zdravstveni postaji Vipava.

Na preglede sprejemamo samo naročene paciente. V skladu z navodili jih en dan pred pregledom pokličemo po telefonu in preverimo ali imajo morebitne simptome okužbe COVID 19, na dan pregleda pa jim na vhodu v prostore postaje izmerimo temperaturo in ponovno s par vprašanji preverimo morebitne simptome.

Hvala za vaše razumevanje.