Spoštovani!

Cepljenje proti COVID 19 za občane občin Ajdovščina in Vipava poteka v ZD Ajdovščina. Sistem naročanja na cepljenje je omogočen s pomočjo spletnih obrazcev in po telefonu.

Pri naročanju (kdaj kdo pride na vrsto) upoštevamo prednostne kriterije za cepljenje, ki jih je določilo Ministrstvo za zdravje.

Občani, ki se bodo prijavili s spletnim obrazcem, bodo pravočasno obveščeni o datumu cepljenja s SMS sporočilom vsaj dva dni prej.

Da bomo lahko zagotovili čim bolj tekoč sprejem in obravnavo prijav na cepljenje proti COVID-19 paciente vljudno naprošamo, da prijave oddate preko spletnega obrazca.

Mag. Egon Stopar
dir. ZD Ajdovščina

NAROČANJE NA CEPLJENJE Covid-19 - ZDRAVSTVENI DOM Ajdovščina:

• pokličite telefonsko številko 051 656 831, ob delavnikih, med 8. in 17. uro – ob prijavi nam boste morali sporočiti svoje ime in priimek, številko kartice zdravstvenega zavarovanja, številko mobilnega telefona za obveščanje, priimek osebnega zdravnika
  • pošljite prijavo na e-naslov cepljenje (pri) zd-ajdovscina (pika) si  v sporočilo napišite »Prijavljam se za cepljenje proti koronavirusu – ime in priimek, številka kartice zdravstvenega zavarovanja, številka mobilnega telefona za obveščanje, priimek osebnega zdravnika«
  • prijava z uporabo spletne rešitve doZdravnika (PRIPOROČAMO enostavno, varno)

OPOMBA: Paciente, ki že uporabljate spletno rešitev doZdravnika.si obveščamo, da je ta povezava namenjena izključno za naročanje na cepljenje proti COVID-19.

Termin cepljenja vam bomo sporočili z SMS, predvidoma tri dni prej. V primeru, da se cepljenja ne boste mogli udeležiti, vas prosimo, da to pravočasno sporočite na telefonsko številko 051 656 831.

Prosimo vas, da redno spremljate obvestila na spletnih straneh in da z vprašanji o cepljenjih ne obremenjujete zdravstvenih delavcev v ambulantah.

Hvala za vaše razumevanje in sodelovanje. Ostanite zdravi!

POMEMBNO OBVESTILO - Cepljenje proti gripi 2020

• 30.10.2020

kot ste verjetno že zasledili v medijih, so na ravni države velike težave z dobavo dovolj velikih količin cepiva proti gripi. Posledica tega je, da izvajalci cepljenja le-tega ne bomo mogli zagotoviti prav vsem, ki to želijo.

Zdravstveni dom Ajdovščina je od 26.10. do 30.10.2020, opravil cepljenje sorazmerno velikega števila prebivalcev občin Ajdovščina in Vipava. Zaradi omenjenih težav z dobavo dodatnih količin cepiva, bomo cepljenje predvidoma izvajali še:

• v ponedeljek, 2.11.2020,  od 14.00 do 16.30, v Domu krajanov Cesta
    • v soboto, 7.11.2020, od 7.30 do 12.00, v Gasilskem domu v Vipavi.

Prosimo vas, da pred odločitvijo o udeležbi na cepljenju, pokličete dežurno telefonsko številko – spodaj:

INFORMACIJE O CEPLJENJU PROTI GRIPI
    Od ponedeljka do petka