POMEMBNO OBVESTILO - Cepljenje proti gripi 2020

• 30.10.2020

kot ste verjetno že zasledili v medijih, so na ravni države velike težave z dobavo dovolj velikih količin cepiva proti gripi. Posledica tega je, da izvajalci cepljenja le-tega ne bomo mogli zagotoviti prav vsem, ki to želijo.

Zdravstveni dom Ajdovščina je od 26.10. do 30.10.2020, opravil cepljenje sorazmerno velikega števila prebivalcev občin Ajdovščina in Vipava. Zaradi omenjenih težav z dobavo dodatnih količin cepiva, bomo cepljenje predvidoma izvajali še:

• v ponedeljek, 2.11.2020,  od 14.00 do 16.30, v Domu krajanov Cesta
    • v soboto, 7.11.2020, od 7.30 do 12.00, v Gasilskem domu v Vipavi.

Prosimo vas, da pred odločitvijo o udeležbi na cepljenju, pokličete dežurno telefonsko številko – spodaj:

INFORMACIJE O CEPLJENJU PROTI GRIPI
    Od ponedeljka do petka