Spoštovani!

Cepljenje proti COVID 19 za občane občin Ajdovščina in Vipava poteka v ZD Ajdovščina. Sistem naročanja na cepljenje je omogočen s pomočjo spletnih obrazcev in po telefonu.

Pri naročanju (kdaj kdo pride na vrsto) upoštevamo prednostne kriterije za cepljenje, ki jih je določilo Ministrstvo za zdravje.

Občani, ki se bodo prijavili s spletnim obrazcem, bodo pravočasno obveščeni o datumu cepljenja s SMS sporočilom vsaj dva dni prej.

Da bomo lahko zagotovili čim bolj tekoč sprejem in obravnavo prijav na cepljenje proti COVID-19 paciente vljudno naprošamo, da prijave oddate preko spletnega obrazca.

Mag. Egon Stopar
dir. ZD Ajdovščina

NAROČANJE NA CEPLJENJE Covid-19 - ZDRAVSTVENI DOM Ajdovščina:

• pokličite telefonsko številko 051 656 831, ob delavnikih, med 8. in 17. uro – ob prijavi nam boste morali sporočiti svoje ime in priimek, številko kartice zdravstvenega zavarovanja, številko mobilnega telefona za obveščanje, priimek osebnega zdravnika
  • pošljite prijavo na e-naslov cepljenje (pri) zd-ajdovscina (pika) si  v sporočilo napišite »Prijavljam se za cepljenje proti koronavirusu – ime in priimek, številka kartice zdravstvenega zavarovanja, številka mobilnega telefona za obveščanje, priimek osebnega zdravnika«
  • prijava z uporabo spletne rešitve doZdravnika (PRIPOROČAMO enostavno, varno)

OPOMBA: Paciente, ki že uporabljate spletno rešitev doZdravnika.si obveščamo, da je ta povezava namenjena izključno za naročanje na cepljenje proti COVID-19.

Termin cepljenja vam bomo sporočili z SMS, predvidoma tri dni prej. V primeru, da se cepljenja ne boste mogli udeležiti, vas prosimo, da to pravočasno sporočite na telefonsko številko 051 656 831.

Prosimo vas, da redno spremljate obvestila na spletnih straneh in da z vprašanji o cepljenjih ne obremenjujete zdravstvenih delavcev v ambulantah.

Hvala za vaše razumevanje in sodelovanje. Ostanite zdravi!

Pomembno obvestilo - epidemija koronavirusa

• 15.03.2020
  • Spoštovani,

obveščamo vas, da se bodo od 16.3.2020 v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina in Zdravstvene postaje Vipava izvajali le nujni zdravstveni pregledi in nujne zdravstvene storitve. Urnik, lokacije in kontakti so navedeni v tabelah.

Pred vhodom v Zdravstveni dom Ajdovščina bo triažni zdravstveni delavec vsakemu pacientu postavil nekaj vprašanj o bolezenskih simptomih in mu izmeril telesno temperaturo. Na podlagi odgovorov in izmerjene telesne temperature ga bo napotil na nadaljnjo zdravstveno obravnavo.

Pacienti zdravnic Lucije Nabergoj in Barbare Krajnik Kete (ordinaciji v Zdravstveni postaji Vipava), v primeru potrebe po ureditvi zdravstvene dokumentacije pokličite v ambulanto (urnik in kontakt v tabeli 2), v primeru nujnega bolezenskega stanja pa pojdite v Zdravstveni dom Ajdovščina.

V primeru potrebe po pogovoru s psihologom, lahko pokličete od ponedeljka do petka, med 7.00 in 15.00, na telefonsko številko 051 656 694.

Tabela 1:   Urnik delovanja ambulant in služb – Zdravstveni dom Ajdovščina

Splošna ambulanta za odrasle (za nujna bolezenska stanja)

Splošna ambulanta za nujne preveze

7.00 - 20.00