Zadovoljstvo uporabnikov zdravstvenih storitev

• 14.12.2020

Spoštovane pacientke in pacienti,

v Zdravstvenem domu Ajdovščina nam veliko pomeni zadovoljstvo uporabnikov, zato želimo izvedeti, kako ste zadovoljni z zdravstvenimi storitvami v naši ustanovi. Za uspešen zaključek ankete morate obvezno odgovoriti na vsa vprašanja. Pri odgovorih upoštevajte navodila. Poudarjamo, da ni pravilnih ali napačnih odgovorov, pač pa gre za navedbo vaših občutkov v zvezi s trditvami. Izpolnjene vprašalnike bomo uporabili za analizo zadovoljstva pacientov, ki jo bomo uporabili pri uvedbi izboljšav.

Za izpolnitev kliknite na besedo ANKETA

Hvala in ostanite zdravi,

Ekipa Zdravstvenega doma Ajdovščina