Cepljenje brez naročanja - 27. 7. 2021

• 21.07.2021

V ZD Ajdovščina bo v torek 27.7.2021, od 13.00 do 18.00, potekalo cepljenje za nenaročene osebe, ki se želijo cepiti s cepivom Pfizer-BioNTech.

Cepljenje je namenjeno občanom in zaposlenim v podjetjih občin Ajdovščina in Vipava ter ostalim, ki imajo v ZD Ajdovščina izbranega osebnega zdravnika.

S seboj prinesite kartico zdravstveno zavarovanja.

Zaposleni, ki ne prebivate v občinah Ajdovščina in Vipava oz. nimate osebnega zdravnika v ZD Ajdovščina, s seboj prinesite dokazilo o zaposlitvi v podjetju.

Ekipa Cepilnega centra ZD Ajdovščina