CEPLJENJE PROTI COVID-19 BREZ NAROČANJA - CEPIVO ASTRAZENECA

• 14.06.2021

sporočamo vam, da bomo v sredo, 16.6.2021, med 17.00 in 19.00, v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina, za vse, ki imate osebnega zdravnika v našem zdravstvenem domu ter za vse občane občin Ajdovščina in Vipava, izvajali cepljenje proti COVID-19, s cepivom AstraZeneca.

Za cepljenje ni potrebno predhodno naročilo. S seboj prinesite kartico zdravstvenega zavarovanja in zdravstvenemu delavcu na vhodu povejte, da ste prišli na cepljenje s cepivom AstraZeneca.

Trenutno imamo na zalogi 200 odmerkov tega cepiva. Če bo interes večji od zaloge, bomo zagotovili dodatne količine cepiva in tak način cepljenja izvedli tudi v naslednjem tednu. Cepljenje z drugim odmerkom bomo predvidoma izvajali 4 tedne (najkasneje pa 12 tednov) po prejemu prvega odmerka.

Ekipa Cepilnega centra ZD Ajdovščina