Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

Cepljenje proti sezonski gripi 2021/2022

• 30.10.2021

Obveščamo vas, da prijave za cepljenje proti sezonski gripi sprejemamo vsak delavnik od 12.00 do 14.00, na telefonski številki 051 656 831.

Ob naročilu boste obveščeni o terminu cepljenja. Cepljenje izvajamo v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina.

Cepljenje proti gripi je za vse osebe, ki imajo urejeno osnovno zdravstveno zavarovanje BREZPLAČNO (cepljenje gre v breme osnovnega zdravstvenega zavarovanja).