Cepljenje proti sezonski gripi za obdobje 2021/2022

• 13.10.2021

Obveščamo vas, da bomo s cepljenjem proti sezonski gripi začeli v sredo, 20. 10. 2021. Cepljenje bomo izvajali v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina.

Prijave za cepljenje bomo sprejemali od 14.10.2021 dalje, vsak delavnik od 12.00 do 14.00, na telefonski številki 051 656 831.

Ob naročilu boste obveščeni o terminu cepljenja.

Cepljenje proti gripi je za vse osebe, ki imajo urejeno osnovno zdravstveno zavarovanje BREZPLAČNO (cepljenje gre v breme osnovnega zdravstvenega zavarovanja).

PriponkaVelikost
    PDF icon Gripa - letak372.46 KB