Portal zVEM - e-vpogled v vaš zdravstveni karton - tudi POTRDILA O CEPLJENJU PROTI COVID-19, TESTIRANJIH

• 19.02.2021

v priponki najdete informacije o portalu zVEM, ki vam omogoča vpogled v vaš osebni zdravstveni karton.

Tisti, ki ste že bili cepljeni proti COVID 19, lahko v portalu dobite POTRDILO O CEPLJENJU PROTI COVID 19. Kliknite na ikono e-dokumenti, ki se nahaja v zgornji vrstici desno. Nato kliknite ikono Potrdilo o cepljenju, ki se nahaja vrstico nižje, v seznamu levo izberite COVID 19 in kliknite na ikono Pridobi potrdilo. Kliknite na ikono Prenesi in nato natisnite potrdilo.

Če imate težave pri urejanju dostopa do portala ali pri njegovi uporabi, se obrnite na njihovo službo za pomoč uporabnikom

• tel: 080 7299 (splošno)
    • tel: 080 2445 (e-naročanje)
    • e-mail: podpora (pri) ezdrav (pika) si