POSEBNO OBVESTILO - PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE IN POTRPEŽLJIVOST!

• 11.11.2021

smo v zelo težkem času, ko se soočamo z velikim številom okužb po družinah, tudi v družinah zdravstvenih delavcev. To povzroča še dodatne, izjemno velike organizacijske težave in še večje obremenitve delavcev ambulant / služb, ki nadomeščajo odsotne sodelavce.

Prosimo vas, da se v naslednjih dneh po zdravniško pomoč obračate le za nujna stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev.

Hvala za vaše razumevanje in potrpežljivost.

Direktor:

mag. Egon Stopar