Tretje cepljenje brez naročanja - 5. 8. 2021

• 21.07.2021

Zaradi dobrega odziva na cepljenje brez naročanja, ki smo ga izvedli 27. 7. 2021, bo v prostorih ZD Ajdovščina, v četrtek, 5. 8. 2021, od 12.00 do 18.00, potekalo tretje cepljenje brez naročanja. Cepili bomo s cepivom Pfizer-BioNTech. Na voljo bo 300 odmerkov cepiva.

Cepljenje je namenjeno občanom in zaposlenim v podjetjih občin Ajdovščina in Vipava ter ostalim, ki imajo v ZD Ajdovščina izbranega osebnega zdravnika.

S seboj prinesite kartico zdravstveno zavarovanja.

Zaposleni, ki ne prebivate v občinah Ajdovščina in Vipava oz. nimate osebnega zdravnika v ZD Ajdovščina, s seboj prinesite dokazilo o zaposlitvi v podjetju.

Opomba: Cepljenje vsakega pacienta moramo evidentirati v enotni državni informacijski sistem zVEM. Zaradi tega celoten postopek traja malce več časa kot v primeru, da se je pacient že sam predhodno naročil na cepljenje preko tega sistema.

Ekipa Cepilnega centra ZD Ajdovščina