Vstop v prostore zdravstvenega doma in zdravstvenih postaj je omejen. Dovoljen je le NAROČENIM pacientom.

Namen ukrepov je omejiti nevarnost morebitne okužbe. Za vse morebitne nevšečnosti se vam opravičujemo in se vam zahvaljujemo za vaše razumevanje.

Arhiv obvestil

Priprava na porod in starševstvo

• 17.05.2022
  • Vabim vaju na tečaj

Šola za bodoče starše - Priprava na porod in starševstvo
    za obdobje maj - junij 2022.

Zaradi lažje organizacije je zaželjena potrditev udeležbe na  tel. št. 05 36 93 125
    ali e-mail zenski (pika) dispanzer (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Lep pozdrav v pričakovanju bližnjega snidenja!

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAGT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 25.03.2022

testiranje za COVID-19 se izvaja v COVID vstopni točki ob Zdravstvenem domu Ajdovščina.

V sredo, 27.4.2022 v ZD Ajdovščina ne bomo izvajali hitrega testiranja.

Izvaja se testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAGT), pri čemer izvajamo izključno nosno-žrelni bris. PCR test se izvaja izključno po naročilu izbranega osebnega zdravnika. Samoplačniškega testiranja na PCR ne izvajamo.

Urnik:

Od ponedeljka do sobote:

CEPLJENJE PROTI COVID-19

• 07.03.2022

obveščamo vas, da cepljenje izvajamo ob četrtkih, od 17.00 do 19.30, v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina.

Za cepljenje s cepivom Pfizer BioNTech Comirnat, se starejšim od 16. let, ni potrebno naročiti. Za cepljenje z ostalimi cepivi pa je potrebno predhodno naročilo, na telefon 041 776 729ob četrtkih od 17.00 do 19.30 ure.

Za cepljenje preko patronažne službe se pacienti dogovorite pri osebnem zdravniku.

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 21.02.2022

v ZD Ajdovščina izvajamo testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAT) od ponedeljka do sobote, med 7.00 do 10.00, in sicer:

- pri pacientih s simptomi bolezni COVID-19 - na testiranje se je potrebno naročiti preko ambulante osebnega zdravnika;

- pri pacientih, ki so bili pozitivni na samotestiranju - na testiranje je potrebno prinesti ploščico s samotestiranja, naročanje na testiranje ni potrebno.

Testiranje se izvaja v COVID vstopni točki. Dostop je za zdravstvenim domom, mimo banke NKBM.

Ekipa ZD Ajdovščina

Cepljenje proti COVID-19 med 21.2. in 25.2.2022

• 11.02.2022

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Cepljenje bomo izvajali v četrtek, 24. 2. 2022, od 13.00 do 19.30, v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina.

Cepljenje proti COVID-19 med 7.2. in 11.2.2022

• 04.02.2022

Cepljenje bomo izvajali v naslednjih terminih:

POSEBNO OBVESTILO - PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE

• 02.02.2022

zaradi velikega števila okužb, posledično zelo povečanega obsega obravnav, in zahtevne kadrovske situacije, se v Zdravstvenem domu Ajdovščina soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in drugih služb.

Zato vas vljudno prosimo, da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za težja bolezenska stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev.

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 31.01.2022

v ZD Ajdovščina od ponedeljka, 21. 2. 2022, izvajamo hitre antigenske teste (HAT) pri pacientih s simptomi bolezni COVID-19.

Na testiranje se je potrebno naročiti preko ambulante osebnega zdravnika.

V ponedeljek, 21. 2. 2022, bo testiranje potekalo od 7.00 do 10.00, morebitne spremembe urnika v naslednjih dneh pa bodo objavljene.

Ekipa ZD Ajdovščina

Pages