Arhiv obvestil

Cepljenje proti COVID-19 med 7.2. in 11.2.2022

• 04.02.2022

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

POSEBNO OBVESTILO - PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE

• 02.02.2022

zaradi velikega števila okužb, posledično zelo povečanega obsega obravnav, in zahtevne kadrovske situacije, se v Zdravstvenem domu Ajdovščina soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in drugih služb.

Zato vas vljudno prosimo, da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za težja bolezenska stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev.

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 31.01.2022

v ZD Ajdovščina od ponedeljka, 21. 2. 2022, izvajamo hitre antigenske teste (HAT) pri pacientih s simptomi bolezni COVID-19.

Na testiranje se je potrebno naročiti preko ambulante osebnega zdravnika.

V ponedeljek, 21. 2. 2022, bo testiranje potekalo od 7.00 do 10.00, morebitne spremembe urnika v naslednjih dneh pa bodo objavljene.

Testiranje se izvaja v COVID vstopni točki. Dostop je za zdravstvenim domom, mimo banke NKBM.

Ekipa ZD Ajdovščina

Cepljenje proti COVID-19 med 31.1. in 4.2.2022

• 21.01.2022

PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE IN UPOŠTEVANJE TERMINOV

• 18.01.2022

zaradi izjemnega povečanja okužb in posledično velikega števila PCR testiranj, se soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in odvzemov brisov za PCR testiranje.

Zato se vas prosimo:

- da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za nujna stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev,

- da na odvzem brisa za PCR pridete ob terminu, ki ste ga prejeli z SMS vabilom.

Hvala za vaše razumevanje.

Direktor:

mag. Egon Stopar

Cepljenje proti COVID-19 med 17.1. in 21.1.2022

• 15.01.2022

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 11.01.2022

Spoštovani!

Obveščamo vas, da do nadaljnega v ZD Ajdovščina ne izvajamo hitrega antigenskega testiranja (HAT) zaradi izredno povečanega obsega PCR brisov.

Takoj ko bodo razmere dopuščale, bomo testiranja ponovno izvajali. Urnik HAT testiranja bo objavljen na spletni strani ZD Ajdovščina.

Hvala za razumevanje.