doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom

Spletna rešitev doZdravnika je nov način varne in enostavne komunikacije pacienta z osebnim zdravnikov.

Če pri registraciji, verifikaciji in uporabi spletne rešitve doZdravnika potrebujete pomoč:

- pošljite elektronsko sporočilo na e-naslov podpora (pri) dozdravnika (pika) si ali

- pokličite na telefonsko številko 04/ 600 76 00.

OPOZORILO - OBVEZNA UPORABA ZAŠČITNE MASKE

Za obisk pri osebnem zdravniku se je potrebno predhodno naročiti.

V prostorih ZD Ajdovščina je obvezna uporaba zaščitne maske.

Arhiv obvestil

doZdravnika – varna in enostavna e-komunikacija z osebnim zdravnikom v Zdravstvenem domu Ajdovščina

• 01.10.2022

Ker ugotavljamo, da kljub vzpostavljenim varovalnim mehanizmom, elektronska pošta postaja vse bolj »onesnažena« z raznimi neželenimi sporočili, ki predstavljajo varnostno grožnjo, smo se odločili, da vso elektronsko komunikacijo s pacienti popolnoma usmerimo na uporabo spletne rešitve doZdravnika.

Priprava na porod in starševstvo

• 29.09.2022
  • Vabim vaju na tečaj

Šola za bodoče starše - Priprava na porod in starševstvo
    za obdobje oktober 2022.

Zaradi lažje organizacije je zaželjena potrditev udeležbe na  tel. št. 05 36 93 125
    ali e-mail zenski (pika) dispanzer (pri) zd-ajdovscina (pika) si

Lep pozdrav v pričakovanju bližnjega snidenja!

CEPLJENJE PROTI COVID-19

• 14.09.2022
  • 15.9.2022

Obveščamo vas, da smo s torkom, 20.09.2022, začeli izvajati cepljenje z novim cepivom proti Covid-19 (Cepivo Comirnaty Original/Omicron BA.1 Pfizer/BioNTech).

Novo cepivo zagotavlja boljši odziv protiteles oziroma višjo raven protiteles, ki nevtralizirajo različico omikron in njene podrazličice. Cepivo je registrirano za uporabo pri osebah, starih 12 let in več, ki so že prejele vsaj osnovno cepljenje, od zadnjega cepljenja pa je minilo vsaj tri mesece.

Testiranje COVID-19 v ZD Ajdovščina

• 10.08.2022

testiranje za COVID-19 se izvaja v COVID vstopni točki ob Zdravstvenem domu Ajdovščina.

Za paciente s simptomi bolezni COVID-19 je ob prihodu na testiranje obvezna uporaba zaščitne maske.

Izvaja se testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAGT), pri čemer izvajamo izključno nosno-žrelni bris. PCR test se izvaja izključno po naročilu izbranega osebnega zdravnika. Samoplačniškega testiranja na PCR ne izvajamo.

Urnik:

zaradi vse več okuženih z COVID-19 se spreminja urnik testiranja in sicer:

TESTIRANJE S HITRIMI ANTIGENSKIMI TESTI (HAT) V ZDRAVSTVENEM DOMU AJDOVŠČINA

• 21.02.2022

v ZD Ajdovščina izvajamo testiranje s hitrimi antigenskimi testi (HAT) od ponedeljka do sobote, med 7.00 do 10.00, in sicer:

- pri pacientih s simptomi bolezni COVID-19 - na testiranje se je potrebno naročiti preko ambulante osebnega zdravnika;

- pri pacientih, ki so bili pozitivni na samotestiranju - na testiranje je potrebno prinesti ploščico s samotestiranja, naročanje na testiranje ni potrebno.

Testiranje se izvaja v COVID vstopni točki. Dostop je za zdravstvenim domom, mimo banke NKBM.

Ekipa ZD Ajdovščina

Cepljenje proti COVID-19 med 21.2. in 25.2.2022

• 11.02.2022

prosimo vas, da se za cepljenje proti COVID-19 prijavite v enotni nacionalni seznam naročil zVEM, v upravljanju Nacionalnega inštituta za javno zdravje (NIJZ), na spletnem naslovu https://zvem.ezdrav.si/cepljenje.

Tisti, ki ste za cepljenje vpisali v navedeni seznam, boste na cepljenje vabljeni z SMS sporočilom.

Cepljenje bomo izvajali v četrtek, 24. 2. 2022, od 13.00 do 19.30, v prostorih Zdravstvenega doma Ajdovščina.

Cepljenje proti COVID-19 med 7.2. in 11.2.2022

• 04.02.2022

Cepljenje bomo izvajali v naslednjih terminih:

POSEBNO OBVESTILO - PROŠNJA ZA RAZUMEVANJE

• 02.02.2022

zaradi velikega števila okužb, posledično zelo povečanega obsega obravnav, in zahtevne kadrovske situacije, se v Zdravstvenem domu Ajdovščina soočamo z velikimi težavami pri organizaciji dela ambulant in drugih služb.

Zato vas vljudno prosimo, da se v teh dneh po zdravniško pomoč obračate le za težja bolezenska stanja in za urejanje neodložljivih zdravstvenih storitev.

Pages