Cepljenje proti sezonski gripi za obdobje 2020/2021

• 16.10.2020

Spoštovani!

zaradi zaostrenega epidemiološkega položaja, ki terja maksimalno obvladovanje, v določenih primerih pa tudi omejevanje številnih aktivnosti, vas prosimo, da na dan pred nameravano udeležbo na cepljenju proti gripi, preverite najnovejše

INFORMACIJE O CEPLJENJU PROTI GRIPI (oktober in november 2020)
    Od ponedeljka do petka
    Od 8.00 do 14.00
    Telefonska številka: 051 656 831

Hvala za razumevanje!

Lokacije cepljenja:

Lokacija cepljenja proti gripi v občini Ajdovščina

Lokacija cepljenja proti gripi v občini Vipava

CENA CEPLJENJA

Po predlogu Zakona o začasnih interventnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (PKP 5) je cepljenje proti gripi za vse osebe, ki imajo urejeno osnovno zdravstveno zavarovanje BREZPLAČNO (cepljenje gre v breme OZZ ).

Cena samoplačniškega cepljenja (osebe brez osnovnega zdravstvenega zavarovanja) je 14,00 EUR.

POMEMBNA OPOZORILA!

1. Na cepljenje morate priti brez simptomov in znakov Covida-19 ter drugih prehladnih obolenj. Zdravstveno stanje se bo preverjalo z vprašalnikom, ki ga boste ob prihodu izpolnili in podpisali. Pri izpolnjevanju vam bodo pomagali študenti medicine in študenti zdravstvene nege. Cepili vas bomo lahko le, če boste na vsa spodnja vprašanja odgovorili z NE.

Vprašalnik (lahko ga natisnete ter izpolnjenega in podpisanega prinesete s seboj): Vprašalnik

1. Ob prihodu na cepljenje morate upoštevati priporočila glede varne razdalje, pravilnega nošenja zaščitne maske in razkuževanja rok.
    2. Na cepljenje prinesite kartico obveznega zdravstvenega zavarovanja.